מפתח צד לקוח וצד שרת

התפתחות העולם הטכנולוגי והדיגיטלי, המחשבים, רשת האינטרנט ותקשורת בינלאומית בין מחשבים, התפתחות הסלולר ועוד, מהוות בסיס לכל תפקידי התכנות והפיתוח שמלווים אותנו מאז וממשיכים להשתדרג ולהתפתח כל הזמן. מפתח צד לקוח וצד שרת הוא אחד מהתפקידים המבוקשים והבולטים בתחום הייטק הקשור לטכנולוגית רשת, אינטרנט ומחשבים.

לעבוד כמפתח צד לקוח וצד שרת בתחום ההייטק

תחום ההייטק מהווה מקום מבוקש לשוק דורשי העבודה, וישנם יותר ויותר אנשים הבוחרים ללמוד מקצועות הייטק ולרכוש בתחום שלא מפסיק לחדש ולהתפתח. מאחר ותחום זה מבוסס רובו על פיתוח ותכנות, אין ספק שבעלי מקצועות מהסוג הזה יוכלו למצוא ביתר קלות עבודה שתתאים ליכולות ולכישורים שלהם. כאשר מחפשים עבודה כמפתח צד לקוח וצד שרת, כדאי לבדוק כמה דברים לפני שסוגרים חוזה.

 קודם כל להתקבל לתפקיד מפתחי צד לקוח

זה נכון שקיימות די הרבה משרות המחפשות מפתחי צד שרת וצד לקוח, אבל כאמור, בשל הביקוש הרב, קיימים גם הרבה אנשים שבוחרים להתמקצע בתפקיד זה. לכן חשוב לכתוב קורות חיים מקצועיים ובולטים שיכניסו אתכם קודם כל לראיון. בראיון עצמו כדאי להגיע מוכנים ולהיות רלוונטיים ומקצועיים כך שתשאירו רושם טוב על המגייסכעי. לפעמים כבר בראיון, במידה ותישאלו על כך, ניתן לנהל משא ומתן על התנאים, השכר וסוג העבודה הכללי, אבל לפעמים זה יגיע רק אחרי שתתקבלו.

התקבלתם?! ברכות! ועכשיו לאותיות הקטנות

משמח להתקבל לעבודה עבור משרה שאותה רציתם, אבל לפני שאתם חותמים על משהו, כדאי לברר כמה פרטים:

  • בדקו האם התנאים שמציעים לכם הם משהו שמתאים לכם. חשבו עם עצמכם איפה אתם מתפשרים ואיפה אתם לא מוותרים. זכרו – כמעט תמיד אפשר לומר למעסיק שאתם רוצים לקחת כמה ימים לחשוב על זה לפני שתחזירו תשובה. עדיף להיות שלמים עם ההחלטה מאשר להיות פזיזים ואחר כך להתחרט.
  • בדקו מהן החובות ומהן הזכויות שלכם.
  • בדקו את תנאי ההתחייבות שלכם אם קיימת כזו (למשל התחייבות לעבוד לפחות שנה מבלי לעזוב באמצע).
  • גם אם מדובר בחוזה ארוך ומפורט, השקיעו בקריאתו לפני שאתם חותמים, ואל תתביישו לשאול מה שאתם לא מבינים.

לא התקבלתם? אל ייאוש, המשיכו לחפש!

מפתח צד שרת וצד לקוח הוא תפקיד שקיימת לו דרישה. גם אם כבר עברתם כמה ראיונות עבודה, אל תתייאשו. יש הרבה דורשי עבודה בתחום ולכן סביר להניח שגם לכם ייקח קצת זמן. אבל כן כדאי ללמוד מהראיונות שכבר עברתם, ולעבוד על המקומות בהם אתם מרגישים חלשים יותר.

דברי המנכ"ל:

השמה איכותית מתחילה ביכולת להתאים מועמד למשרה באופן המדויק ביותר, ולכן לטכנולוגיות מידע יש חשיבות מכרעת על איכות ויעילות תהליך ההשמה.

Yosi Gold

972-50-6585-212+

מוצרים ושרותים

Out Sourcing
ייעוץ להשמה

שמור על קשר

 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 03-622-6686
 פארק אפק
x

פיפלקום ולעבודה!

פשוט שלחו לנו קורות חיים
והמערכות המתוחכמות שלנו יסרקו ויתאימו לכם את המשרות המתאימות ביותר, במהירות, ביעילות ובדיסקרטיות.

העלה קובץ קורות חיים
Invalid Input

מכתב מקדים
Invalid Input