משרות בכירים בהייטק

רבים מאיתנו למדו את תחום המחשב על רבדיו השונים, צברו בו ניסיון ובשלב מסוים הבינו שבחברה שבה הם עובדים אין להם יותר לאן להתקדם. זה בדרך כלל גם השלב שבו נרצה לעשות שינוי, כי מי מאיתנו היה רוצה לראות את עצמו תקוע כל הזמן באותו מקום? לכן, אם גם אתם מחפשים היום משרות בכירים בהייטק, כדאי שתדעו שיש רק דרך אחת לעשות זאת והיא בעזרת חברות השמה. זה נכון שגם פרוטקציה והיכרות עם בעלי עמדות מפתח בחברות אחרות יכולה לסייע, אך בסופו של דבר הדרך הישרה והנכונה להגיע לאן שתרצו היא בעזרת חברות השמה להייטק.

 

המומחיות של חברת ההשמה

 

חשוב שתדעו שקיימות היום לא מעט חברות השמה שדרכן תוכלו לנסות להגיע למשרות הכי מעניינות ובכירות שיש בתחום ההייטק, אך לא אל כל חברה כזאת כדאי לכם לפנות. העניין הוא שצריך הרבה מאוד ידע, ניסיון, וותק בתחום וגם מוניטין כדי לשמש כחברת השמה טובה. למעשה, אם תפנו אל חברת השמה עם רזומה וניסיון בתחום אתם תראו שהדרך אל משרת החלומות תהיה הרבה יותר קצרה. ראשית, חברות השמה רציניות מקבלות את מודעות הדרושים הכי מעניינות שיש ושנית, חברות ההייטק עצמן סומכות על חברות ההשמה ועל הקריטריונים שלהן בבחירת המועמדים. לכן אין סיבה לוותר על פניה אל חברת השמה מקצועית וטובה, רק שכדאי לבדוק לאיזו חברה אתם פונים ואל מי אתם שולחים את קורות החיים שלכם.

 

כך בוחרים חברת השמה מתאימה

 

כפי שראינו, חברת השמה לשילוב של בכירים בתעשיית ההייטק חייבת להיות מקצועית, וותיקה ובעל רזומה. עם זאת, כל אלה לא מספיקים ולכן כדאי שתבדקו עוד כמה נתונים אודות חברות ההשמה שאליהן תשלחו את קורות החיים שלכם. לדוגמא, ממתי קיימת חברת ההשמה? והאם אנשים אחרים שמאיישים היום עמדות מפתח בחברות הייטק שונות באמת מצאו את המשרות שלהם דרך אותה חברת השמה? האם חברות ההייטק עצמן מכירות את אותן חברות השמה? וכמה מהר מבטיחים לחזור אליכם מחברות ההשמה כדי להזמין אתכם לשלבי הסינון הראשונים? את כל המידע הזה אודות חברות השמה שונות אתם יכולים לברר היום אפילו בלי שיהיה עליכם לצאת מהבית או מהמשרד, אז למה לא להשקיע בכך?

 

השלבים השונים שצריך לעבור בחברות ההשמה

 

עוד נתון שכדאי לדעת, הוא שלמעשה חברות ההשמה מעבירות את המועמדים מספר מבחנים ושלבי סינון. זה אומר שמעבר לכך שהמומחים יקראו את קורות החיים שלכם ויראו האם אתם אכן מתאימים למשרות הבכירות שמחפשים בחברות ההייטק השונות, גם יזמינו אתכם לראיון. לא אחת יהיה גם יום דינאמי שבו תצטרכו להוכיח את יכולות הניהול שלכם במשימות שונות ורק אם תעברו את כל אלה בהצלחה, יעבירו אתכם אל חברת ההייטק עצמה. כפי שאתם רואים, מדובר על לא מעט שלבים שצריך לעבור בדרך לקבלת המשרה הרצויה ולכן כדאי שתשלחו עוד היום את קורות החיים שלכם אל חברת השמה מקצועית בתחום ההייטק.

 

 

 

דברי המנכ"ל:

השמה איכותית מתחילה ביכולת להתאים מועמד למשרה באופן המדויק ביותר, ולכן לטכנולוגיות מידע יש חשיבות מכרעת על איכות ויעילות תהליך ההשמה.

Yosi Gold

972-50-6585-212+

שמור על קשר

 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 03-622-6686
 פארק אפק
x

פיפלקום ולעבודה!

פשוט שלחו לנו קורות חיים
והמערכות המתוחכמות שלנו יסרקו ויתאימו לכם את המשרות המתאימות ביותר, במהירות, ביעילות ובדיסקרטיות.

העלה קובץ קורות חיים
Invalid Input

מכתב מקדים
Invalid Input