המומחיות שלנו

 

 • שותפות כמפתח להצלחה

  עבודתנו מבוססת על הבנה לעומק של צרכי הלקוח ומתן פתרון הולם, יצירתי ואפקטיבי. אנו שואפים למתן מענה מהיר ומקפידים על עמידה בלוחות זמנים מבלי להתפשר על מקצועיות ואיכות התוצרים. אנו מחוייבים לסודיות ולפרטיות הלקוח.
  קרא עוד
 • ניסיון מוכח

  אנו בעלי ניסיון רב בניהול מערכים גדולים של שירות ותפעול, ניהול מכירות בהייטק, ניהול קשרי לקוחות ארוכי טווח, גיוס כוח אדם טכנולוגי וניהול מערכי גיוס. ל-Peoplecom קשרים ענפים עם חברות מובילות במשק, מוסדות פיננסיים וגופים ממשלתיים.
  קרא עוד
 • עובדים אחרת

  לכל לקוח דרישות ייחודיות, והתאמה של פתרונות נכונים דורשת ניתוח מעמיק וחשיבה מחוץ לקופסה – זו המומחיות שלנו. אנחנו מאמינים בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח ומשיגים זאת באמצעות מקצועיות ומחויבות ומעל הכל שיפור מתמיד. שביעות הרצון של לקוחותינו היא ערך מרכזי עבורנו והצלחתם מהווה בסיס להצלחתנו.
  קרא עוד
 • חדשנות טכנולוגית

  אנו משווקים פתרונות תוכנה מוכחים של החברות המובילות בתחומי המחשוב העסקי, ניהול טכנולוגיה ותקשורת. אלו כוללים: רשיונות תוכנה של החברות Adobe, Corel, McAfee, Microsoft, Symantec ועוד. מוצרי ניהול רשתות מאת Ipswitch ו-Solarwinds. פתרונות לניהול בסיסי נתונים מבית Idera. מוצרי תקשורת ושיתוף עסקי כדוגמת eBeam מבית Luidia.
  קרא עוד
 • מצויינות אנושית

  אנו משתמשים בפלטפורמות החברתיות השונות ובמערכת מתקדמת לניהול מאגר רחב ועדכני של מועמדים איכותיים בעלי רקע טכנולוגי מגוון, הכולל יוצאי יחידות טכנולוגיות ובוגרי מוסדות אקדמיים מהשורה הראשונה. אנו שומרים על קשר אישי רציף עם כל מועמד ומועמד כחלק מהשמת עובדים, מלווים את המועמד לאורך תהליך ההשמה ושואפים לחוויה מצוינת כך שגם בשלב הבא בקריירה, המועמד ייעזר בנו במציאת המקום הבא.
  קרא עוד
 • השמה איכותית


  קרא עוד
 • 1

דברי המנכ"ל:

השמה איכותית מתחילה ביכולת להתאים מועמד למשרה באופן המדויק ביותר, ולכן לטכנולוגיות מידע יש חשיבות מכרעת על איכות ויעילות תהליך ההשמה.

Yosi Gold

972-50-6585-212+

שמור על קשר

 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 03-622-6686
 פארק אפק
x

פיפלקום ולעבודה!

פשוט שלחו לנו קורות חיים
והמערכות המתוחכמות שלנו יסרקו ויתאימו לכם את המשרות המתאימות ביותר, במהירות, ביעילות ובדיסקרטיות.

העלה קובץ קורות חיים
Invalid Input

מכתב מקדים
Invalid Input