אל תתקעו במקום העבודה הישן שלכם - הגיע הזמן להתקדם בחיים!

קידום במקום העבודה כדי שלא תתקעו מאחור!

רבים מאיתנו עובדים באותו מקום עבודה מזה שנים ויש לכך סיבות טובות. ראשית, ככל שעוברות השנים אנחנו תופסים מעמד נחשק בחברה ושנית, אנחנו מתרגלים לאנשים, לסגנון העבודה ולכל הפרטים האחרים. עם זאת, לא הגיע הזמן שגם אתם תתקדמו ותמצאו לכם משרה בכירה חדשה? זה שאתם עובדים באותו מקום מזה שנים לא אומר שאתם לא זקוקים לשינוי. לפעמים שינויים יכולים להיות חיוניים ביותר לפעמים חשוב לשקול קידום במקום העבודה. תוכלו לשפר את השכר החודשי אלא גם להחליף, להעשיר ולגוון את מאגר החברים והקולגות, אז למה לא לנסות זאת ברצינות בשלב הזה של חייכם?

 

הכנת קורות החיים, שלב קידום במקום העבודה

 

אחד מהדברים הכי חשובים שצריך לעשות כאשר רוצים לצאת לשוק העבודה, זה לעבור על קורות החיים שכנראה הכנתם לפני הרבה שנים, ולשפר אותם. האם עשיתם בשנים האחרונות קורסים חשובים שיכולים להיות רלוונטיים ושכדאי לשלב אותם בקורות החיים? האם יש מיומנויות שרכשתם בשנים האחרונות ולא מצוינות בקורות החיים שלכם? בנוסף לכך, יש לשים לב גם לשאלה של איך נראים קורות החיים שלכם מבחינה חזותית כי אפילו הפרט הזה יכול להשפיע על הסיכויים למצוא משרה בכירה טובה במהרה.

 

קידום במקום העבודה

היתרונות בחיפוש משרה בעזרת חברת הייטק

 

בשנים האחרונות אנשים שמחפשים משרות לבכירים ובעיקר אנשי הייטק פונים לשיטה של חיפוש עבודה בעזרת חברת השמה. חשוב לדעת שהאופציה של השמה לבכירים ולאנשי הייטק זה מסוג הדברים שיכולים לקצר תהליכים שכן חברות השמה עובדות בצורה מאוד מסודרת. הן לא רק מקבלות קורות חיים רבים של המחפשים וממיינות אותן, אלא גם עושות לרוב ראיונות ראשונים ורק מי שעובר את השלבים הללו ממשיך הלאה.

 

יתרה מכך, השמה לבכירים ולאנשי הייטק כוללת בעיקר מפגש עם משרות שאחרת לא הייתה להם שום אופציה להגיע אליהן כי יש הרבה משרות "נסתרות" שמגיעות רק לחברות ההשמה לכן חיפוש קידום במקום העבודה לא תמיד יהיה זמין לכם. לכן, אם המטרה היא להגדיל את הסיכויים שלכם למצוא את המשרות הכי מעניינות שיש, אין ספק שחברת השמה היא כתובת טובה לכך.

 

חדשנות טכנולוגית בחברות ההשמה

 

כנראה שהפעם האחרונה שבה חיפשתם עבודה הייתה לפני שנים רבות לכן אתם לא לגמרי מעודכנים בכל החידושים הטכנולוגיים שכל חברת השמה רצינית הכניסה למערכת שלה בשנים האחרונות. היום במפגש עם חברות השמה אתם תראו שהן עובדות עם תוכנות מתקדמות שיכולות לסייע למועמדים לא רק להכין את קורות החיים הטובים ביותר אלא גם לעקוב אחרי כל המשרות הכי מעניינות שיש בשוק. לכן בעת קידום במקום העבודה חשוב להיות מעודכנים בתוכנות החדשות. ישנם מוצרי תקשורת ושיתוף עסקי שבאים לידי ביטוי בעבודתן של חברות ההשמה, כמו eBeam, וזה אומר שתקבלו שירות מעל ומעבר בדרך למשרת החלומות שלכם. אם אתם מחפשים חברת השמה מקצועית, יעילה וכזו שתקצר עבורכם תהליכים אתם מוזמנים לפנות עוד היום אל PEOPLECOM SOLUTIOS כי מדובר על חברה וותיקה, מקצועית וכזאת שמובילה לתוצאות הרצויות.

 

 

 

 

דברי המנכ"ל:

השמה איכותית מתחילה ביכולת להתאים מועמד למשרה באופן המדויק ביותר, ולכן לטכנולוגיות מידע יש חשיבות מכרעת על איכות ויעילות תהליך ההשמה.

Yosi Gold

972-50-6585-212+

שמור על קשר

 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 03-622-6686
 פארק אפק
x

פיפלקום ולעבודה!

פשוט שלחו לנו קורות חיים
והמערכות המתוחכמות שלנו יסרקו ויתאימו לכם את המשרות המתאימות ביותר, במהירות, ביעילות ובדיסקרטיות.

העלה קובץ קורות חיים
Invalid Input

מכתב מקדים
Invalid Input